naše škola

menu

úvodní stránka
naše škola
kontakty
zaměstnanci
mateřská škola
školní jídelna
školní družina
dokumenty
školská rada
zájmová činnost
mimoškolní aktivity
akce + fotogalerie
registr oznámení
napište nám
autor stránek

jsme Ověřená firma

ZŠ a MŠ SÁZAVA, příspěvková organizace - netkatalog.czZákladní školy - netkatalog.cz

 

 

fotogalerie - 2016/2017


Dětský karneval

Stálicí našich mimoškolních aktivit je dětský karneval. Letos byl dlouho dopředu naplánovaný na sobotu 11. 2. Jako každý rok se o občerstvení postarali místní hasiči a opravdu bylo z čeho vybírat, svého úkolu se opět zhostili na jedničku. Hudbu měl na starosti pan Daniel a moderátorkou celé akce byla paní ředitelka. Karneval zahájily dívky Barbora Mráziková, Zuzana Holcmanová, Natálie Podloucká a Darina Pospíchalová vlastním tanečním vystoupením. Po pěkném předtančení přišel na řadu rej masek. I letos byly na karnevalu krásné masky, nepřehlédnutelným byl velký maskot Sparty, který přivedl na sál početnou skupinku malých i větších fotbalových fanoušků. Děti si na karnevalu nejen zatancovaly, ale i zasoutěžily. Nejvíc se líbila soutěž pro rodiče s dětmi, kterou si vyzkoušeli postupně téměř všichni. Rodiče zdolávali vymezenou trasu tak, že za sebou na dece vezli své dítě. Musím říct, že se u toho všichni náramně bavili jak děti, tak i jejich rodiče. Odpoledne se pomalu a jistě blížilo k očekávanému konci - losování hlavních cen. I letos jsme měli díky sponzorům krásné ceny. Ti, kteří neměli štěstí a v hlavním losování a nic nevyhráli, nemuseli být smutní, protože zakoupením losu měli jistotu, že v malé tombole získají nějakou tu drobnost, a tak z karnevalu neodejdou s prázdnou.
Letošní karneval se vyvedl a těšit se můžeme na další, který bude 3. 2. 2018.

Poděkování
Jako každý rok, tak i letos bych chtěla poděkovat všem sponzorů, kteří nám přispěli na karneval finančním obnosem nebo věcnými dary: OÚ Sázava, Microtech. cz (L. Daniel), Nová Europila (p. Sobotková), VHS Žďár nad Sázavou, p. Vojtěch Rosecký, Cukrárna Slámovi (krásný a chutný dort), p. Radek Kujal (poukázky na odběr ryb), p. Jan Rosický (pribináčky), Agro Měřín a Rynek (p. L. Křesťanová), p. Leona Pivková, p. Eva Pospíchalová a p. K. Sedláková. 
Poděkování patří i všem, kteří se podíleli na přípravě a organizace karnevalu, ať už šlo o krásně vyzdobený sál, přípravu soutěží nebo zakoupení cen do obou tombol. Moc děkuji, protože bez vaší pomoci by to opravdu nestálo za to.

(napsala Mgr. Milena Mikysková.) 

nové fotografie

Naše akce

Párkový lyžařský závod

Mikulášská nadílka
ve škole i školičce

IQpark

Výtvory ze školní družiny

Podzim v mateřské škole

Podzimní výzdoba školy a výtvory školáků

Sázavská mrkev

Školní výlet
a exkurze

Společný projekt

Ukázka výcviku dravců a sov